plasma-bigscreen - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
ru: Настройка звука в Plasma

en: Adjust Volume
ru: Настройка громкости

en: Exit
ru: Выход

en: Playback Devices
ru: Устройства воспроизведения

en: Recording Devices
ru: Устройства записи

en: Audio Device Chooser
ru: Выбор звукового устройства

en: Press the [←] Back button to return to device selection
ru: Нажмите [←] чтобы вернуться к выбору устройства
