plasma-bigscreen - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Connected
ru: Подключено

en: Speed
ru: Скорость

en: Enter Password For %1
ru: Введите пароль для сети %1

en: Password...
ru: Пароль...

en: Connect
ru: Подключиться

en: Cancel
ru: Отмена

en: Are you sure you want to forget the network %1?
ru: Удалить данные для подключения к «%1»?

en: Forget
ru: Удалить

en: Refresh
ru: Обновить

en: Exit
ru: Выход

en: Manage Connections
ru: Управление подключениями

en: Configure Plasma wifi
ru: Настройка подключения Wi-Fi
