plasma-bigscreen - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Set as default device
ru: Использовать по умолчанию

en: Adjust Volume
ru: Настройка громкости

en: Audio Devices
ru: Звуковые устройства

en: Playback Devices
ru: Устройства воспроизведения

en: Recording Devices
ru: Устройства записи
