plasma-bigscreen - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: Layout cannot be changed while widgets are locked
sa: विजेट् लॉक् कृत्वा विन्यासः परिवर्तयितुं न शक्यते

en: Wallpaper Type:
sa: वॉलपेपर प्रकारः :

en: Wallpaper
sa: वॉलपेपर

en: Slideshow
sa: स्लाइड शो

en: Password
sa: समाभाष्

en: Unlock Screen
sa: स्क्रीन अनलॉक करें
