plasma-bigscreen - en to sa translation catalogue (9 entries)

en: This device is paired
sa: एतत् यन्त्रं युग्मितम् अस्ति

en: Unpair
sa: अयुग्मम्

en: This device is requesting to be paired
sa: एतत् यन्त्रं युग्मीकरणं कर्तुं अनुरोधं करोति

en: Accept
sa: स्वीकरोतु

en: Reject
sa: अस्वीकार

en: This device is not paired
sa: एतत् यन्त्रं युग्मितं नास्ति

en: Pair
sa: युग्म

en: This device is not reachable
sa: एतत् यन्त्रं न प्राप्यते

en: KDE Connect
sa: KDE Connect इति
