plasma-bigscreen - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Connected
sk: Pripojené

en: IP Address Details
sk: Podrobnosti IP adresy

en: Network information
sk: Informácie o sieti

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Forget network
sk: Zabudnúť sieť

en: Are you sure you want to forget the network %1?
sk: Ste si istí, že chcete zabudnúť sieť %1?

en: Network details
sk: Podrobnosti siete

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Network
sk: Sieť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Connections
sk: Pripojenia

en: Enter Password For %1
sk: Zadajte heslo pre %1

en: Password…
sk: Heslo…

en: Cancel
sk: Zrušiť
