plasma-bigscreen - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Desktop Settings
sk: Nastavenia pracovnej plochy

en: Bigscreen Settings
sk: Nastavenia Bigscreen

en: Plasma Bigscreen Settings
sk: Nastavenia Plasma Bigscreen

en: © 2025 Plasma developers
sk: © 2025 vývojári Plasma

en: Settings module to open
sk: Modul nastavení na otvorenie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Open desktop settings?
sk: Otvoriť nastavenia pracovnej plochy?

en: The desktop settings application does not support key navigation, a mouse may be required. However, it contains extra settings that may be useful.
sk: Aplikácia nastavení pracovnej plochy nepodporuje navigáciu klávesmi, môže byť potrebná myš. Obsahuje však dodatočné nastavenia, ktoré môžu byť užitočné.
