plasma-bigscreen - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
sl: Sestavi Plasma zvočne naprave

en: Adjust Volume
sl: Prilagodi glasnost

en: Exit
sl: Izhod

en: Playback Devices
sl: Naprava za playback

en: Recording Devices
sl: Naprave za snemanje

en: Audio Device Chooser
sl: Izbirnik zvočne naprave

en: Press the [←] Back button to return to device selection
sl: Pritisnite gumb [←] Back za vrnitev na izbiro naprave
