plasma-bigscreen - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Appearance
sl: Videz

en: May
sl: Maj

en: Jul
sl: JUl

en: Aug
sl: Avg

en: Oct
sl: Okt

en: Time Display
sl: Prikaz časa

en: Timezone:
sl: Časovni pas:

en: Set time automatically:
sl: Samodejno nastavi čas:

en: Time
sl: Čas

en: Date
sl: Datum

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
sl: Pritisnite gumb [←] za povratek na nastavitve videza

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
sl: Pritisnite gumb [←] za shranjevanje nastavitev in povratek na nastavitve

en: Your local timezone is %1
sl: Vaš lokalni časovni pas je %1

en: Exit
sl: Izhod
