plasma-bigscreen - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
sl: Nastavi KDE Connect

en: This device is paired
sl: Ta naprava je uparjena

en: Unpair
sl: Odstrani par

en: This device is requesting to be paired
sl: Ta naprava želi biti uparjena

en: Accept
sl: Sprejmi

en: Reject
sl: Zavrni

en: This device is not paired
sl: Ta naprava ni uparjena

en: Pair
sl: Par

en: Pairing request sent to device
sl: Zahteva za parjenje poslana napravi

en: This device is not reachable
sl: Ta naprava ni dosegljiva

en: Press the [←] Back button to return to device selection
sl: Pritisnite gumb [←] Back za vrnitev na izbiro naprave

en: Exit
sl: Izhod
