plasma-bigscreen - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Connected
sl: Priključen

en: Speed
sl: Hitrost

en: Enter Password For %1
sl: Vnesi geslo za %1

en: Password...
sl: Geslo...

en: Connect
sl: Poveži

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Are you sure you want to forget the network %1?
sl: Ali ste prepričani, da želite pozabiti omrežje %1?

en: Forget
sl: Pozabi

en: Refresh
sl: Osveži

en: Exit
sl: Izhod

en: Manage Connections
sl: Upravljaj povezave

en: Configure Plasma wifi
sl: Nastavi plasma wifi
