plasma-bigscreen - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: General
sl: Splošno

en: Use Colored Tiles
sl: Uporabite barvne ploščice

en: Use Expanding Tiles
sl: Uporabite razširitvene ploščice

en: close
sl: zapri

en: Pairing Request From %1
sl: Zahtevek za uparjanje od %1

en: Accept
sl: Sprejmi

en: Reject
sl: Zavrni

en: Increase Volume
sl: Povečaj glasnost

en: Decrease Volume
sl: Zmanjšaj glasnost

en: Mute
sl: Izklopi zvok

en: Audio Device chooser
sl: Izbirnik avdio naprave

en: Network
sl: Omrežje

en: Websocket Address:
sl: Naslov spletne vtičnice:

en: Additional Settings:
sl: Dodatne nastavitve:

en: Enable Notifications
sl: Omogoči obvestila

en: Enable Remote TTS
sl: Omogoči oddaljen TTS

en: Enable Remote STT
sl: Omogoči oddaljen STT

en: Recent
sl: Zadnje

en: Voice Apps
sl: Glasovne aplikacije

en: Applications
sl: Aplikacije

en: Games
sl: Igre

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Getting Ready... Please Wait
sl: Priprave so v teku ... Prosimo, počakajte

en: Bigscreen has enabled system-wide inhibition
sl: Veliki zaslon je omogočil sistemsko inhibicijo
