plasma-bigscreen - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Set as default device
sl: Nastavi kot privzeto napravo

en: Adjust Volume
sl: Prilagodi glasnost

en: Audio Devices
sl: Zvočne naprave

en: Playback Devices
sl: Naprava za playback

en: Recording Devices
sl: Naprave za snemanje
