plasma-bigscreen - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Layout cannot be changed while widgets are locked
sl: Postavitve ni mogoče spremeniti, ko so pripomočki zaklenjeni

en: Wallpaper Type:
sl: Vrsta ozadja:

en: Wallpaper
sl: Ozadje

en: Slideshow
sl: Predstavitev slik

en: Password
sl: Geslo

en: Unlock Screen
sl: Odkleni zaslon
