plasma-bigscreen - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Web Apps
sl: Spletne aplikacije

en: Add Web App
sl: Dodaj spletno aplikacijo

en: Installed web apps
sl: Nameščene spletne aplikacije

en: Add Web Application
sl: Dodaj spletno aplikacijo

en: Name
sl: Ime

en: User agent (empty for default)
sl: Uporabniški agent (privzeto prazno)

en: User Agent
sl: Uporabniški agent

en: Default user agent
sl: Privzeti uporabniški agent

en: Delete
sl: Zbriši

en: Delete web app %1?
sl: Naj zbrišem spletno aplikacijo %1?
