plasma-bigscreen - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Configure Plasma Audio
sv: Anpassa Plasma ljud

en: Adjust Volume
sv: Justera volym

[ctx: volume percentage]
en: %1%
sv: %1 %

en: Exit
sv: Avsluta

en: Playback Devices
sv: Uppspelningsenheter

en: Recording Devices
sv: Inspelningsenheter

en: Audio Device Chooser
sv: Ljudenhetsväljare

en: Press the [←] Back button to return to device selection
sv: Klicka på knappen Bakåt [←] för att återgå till enhetsval
