plasma-bigscreen - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Configure KDE Connect
sv: Anpassa KDE-anslut

en: This device is paired
sv: Apparaten är ihopparad

en: Unpair
sv: Ta bort ihopparning

en: This device is requesting to be paired
sv: Apparaten begär att bli ihopparad

en: Accept
sv: Acceptera

en: Reject
sv: Avslå

en: This device is not paired
sv: Apparaten är inte ihopparad

en: Pair
sv: Para ihop

en: Pairing request sent to device
sv: Begäran om att para ihop skickad till apparat

en: This device is not reachable
sv: Apparaten går inte att nå

en: Press the [←] Back button to return to device selection
sv: Klicka på knappen Bakåt [←] för att återgå till enhetsval

en: KDE Connect
sv: KDE-anslut

en: Exit
sv: Avsluta
