plasma-bigscreen - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Connected
sv: Ansluten

en: Speed
sv: Hastighet

en: Enter Password For %1
sv: Ange lösenord för %1

en: Password...
sv: Lösenord...

en: Connect
sv: Anslut

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Are you sure you want to forget the network %1?
sv: Är du säker på att du vill glömma nätverket %1?

en: Forget
sv: Glöm

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Exit
sv: Avsluta

en: Manage Connections
sv: Hantera anslutningar

en: Configure Plasma wifi
sv: Anpassa Plasma WIFI
