plasma-bigscreen - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Set as default device
sv: Använd som standardenhet

en: Adjust Volume
sv: Justera volym

[ctx: volume percentage]
en: %1%
sv: %1 %

en: Audio Devices
sv: Ljudenheter

en: Playback Devices
sv: Uppspelningsenheter

en: Recording Devices
sv: Inspelningsenheter
