plasma-bigscreen - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Device information
sv: Enhetsinformation

en: Connecting…
sv: Ansluter…

en: Disconnecting…
sv: Kopplar ner…

en: Disconnect
sv: Koppla ner

en: Pair
sv: Parkoppla

en: Connect
sv: Anslut

en: Forget device
sv: Glöm enhet

en: Are you sure you want to forget the device %1?
sv: Är du säker på att du vill glömma enheten %1?

en: Device details
sv: Enhetsinformation

en: Change name
sv: Ändra namn

en: Connected
sv: Ansluten

en: %1% Battery
sv: %1 % batteri

en: Bluetooth
sv: Blåtand

en: Enable Bluetooth
sv: Aktivera Blåtand

en: Paired devices
sv: Parkopplade enheter

en: Available devices
sv: Tillgängliga enheter

[ctx: This device is a Phone]
en: Phone
sv: Telefon

[ctx: This device is a Computer]
en: Computer
sv: Dator

[ctx: This device is of type Network]
en: Network
sv: Nätverk

[ctx: This device is a Headphones]
en: Headphones
sv: Hörlurar

[ctx: This device is a Mouse]
en: Mouse
sv: Mus

[ctx: This device is a Game controller]
en: Game controller
sv: Spelkontroll

[ctx: This device is a Graphics Tablet (input device)]
en: Tablet
sv: Ritplatta

[ctx: This device is a Peripheral device]
en: Peripheral
sv: Periferienhet

[ctx: This device is a Camera]
en: Camera
sv: Kamera

[ctx: This device is a Printer]
en: Printer
sv: Skrivare

[ctx: This device is an Imaging device (printer, scanner, camera, display, …)]
en: Imaging
sv: Bildåtergivning

[ctx: This device is a Wearable]
en: Wearable
sv: Bärbar

[ctx: This device is a Toy]
en: Toy
sv: Leksak

[ctx: This device is a Health device]
en: Health
sv: Hälsa

en: File transfer
sv: Filöverföring

en: Send file
sv: Skicka fil

en: Input
sv: Inmatning

en: Audio
sv: Ljud

en: Network
sv: Nätverk

en: Other
sv: Annan
