plasma-bigscreen - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Desktop Settings
sv: Skrivbordsinställningar

en: Bigscreen Settings
sv: Inställningar för storbildsskärm

en: Plasma Bigscreen Settings
sv: Inställningar för Plasma storbildsskärm

en: © 2025 Plasma developers
sv: © 2025 Plasma-utvecklarna

en: Settings module to open
sv: Inställningsmodul att öppna

en: Settings
sv: Inställningar

en: Open desktop settings?
sv: Öppna skrivbordsinställningar?

en: The desktop settings application does not support key navigation, a mouse may be required. However, it contains extra settings that may be useful.
sv: Programmet för skrivbordsinställning stöder inte tangentnavigering, en mus kan krävas. Det innehåller dock extra inställningar som kan vara användbara.
