plasma-bigscreen - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Configure Plasma Audio
tr: Plasma Ses'i Yapılandır

en: Adjust Volume
tr: Ses Düzeyini Ayarla

[ctx: volume percentage]
en: %1%
tr: %​%1

en: Exit
tr: Çık

en: Playback Devices
tr: Oynatma Aygıtları

en: Recording Devices
tr: Kayıt Aygıtları

en: Audio Device Chooser
tr: Ses Aygıtı Seçicisi

en: Press the [←] Back button to return to device selection
tr: Aygıt seçimine dönmek için [←] Geri düğmesine basın
