plasma-bigscreen - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
tr: KDE Connect'i yapılandır

en: This device is paired
tr: Bu aygıt eşleştirilmiş

en: Unpair
tr: Eşleşmeyi kaldır

en: This device is requesting to be paired
tr: Bu aygıt eşleştirilmek istiyor

en: Accept
tr: Kabul et

en: Reject
tr: Reddet

en: This device is not paired
tr: Bu aygıt eşlenmemiş

en: Pair
tr: Eşleştir

en: Pairing request sent to device
tr: Aygıta eşleştirme isteği gönderildi

en: This device is not reachable
tr: Bu aygıt erişilebilir değil

en: Press the [←] Back button to return to device selection
tr: Aygıt seçimine geri dönmek için [←] Geri düğmesine basın

en: Exit
tr: Çık
