plasma-bigscreen - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Connected
tr: Bağlı

en: Speed
tr: Hız

en: Enter Password For %1
tr: %1 için Parolayı Girin

en: Password...
tr: Parola...

en: Connect
tr: Bağlan

en: Cancel
tr: İptal

en: Are you sure you want to forget the network %1?
tr: %1 ağını unutmak istediğinize emin misiniz?

en: Forget
tr: Unut

en: Refresh
tr: Yenile

en: Exit
tr: Çık

en: Manage Connections
tr: Bağlantıları Yönet

en: Configure Plasma wifi
tr: Plasma Wi-Fi'yi Yapılandır
