plasma-bigscreen - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Display Configuration
tr: Görüntü Yapılandırması

en: Selected display
tr: Seçili ekran

en: Display %1
tr: Ekran %1

en: Enabled
tr: Etkin

en: Screen mode (Resolution & Refresh Rate)
tr: Ekran kipi (çözünürlük ve yenileme hızı)

en: Scale
tr: Ölçek

[ctx: Scale percentage]
en: %1%
tr: %%1
