plasma-bigscreen - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Favorites Manager
tr: Sık Kullanılanlar Yöneticisi

en: Add Favorites
tr: Sık Kullanılanlara Ekle

en: Remove Favorites
tr: Sık Kullanılanlardan Kaldır

en: Screenshot
tr: Ekran Görüntüsü

en: Audio
tr: Ses

en: Shutdown
tr: Kapat

en: Home
tr: Ana Ekran

en: Search
tr: Ara

[ctx: @action:button Opens an overview of all currently running apps]
en: Tasks
tr: Görevler

en: Controller
tr: Kumanda

en: Currently capturing keys…
tr: Şu anda düğmeler yakalanıyor…

en: Key capture off
tr: Düğme yakalama kapalı

en: On-screen Keyboard
tr: Ekran Klavyesi

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Hold to close…
tr: Kapatmak için tutun…

[ctx: As in: These apps are currently opened]
en: Open Apps
tr: Açık Uygulamalar

en: Close all apps
tr: Tüm Uygulamaları Kapat

en: Battery: %1%
tr: Pil: %%1

en: Customize Favorites
tr: Sık Kullanılanları Özelleştir

en: KDE Connect
tr: KDE Bağlan

en: Accept Pairing Request From %1?
tr: %1 Aygıtından Eşleşme İsteğini Kabul Et?

en: Exit Bigscreen
tr: BüyükEkran’dan Çık

en: Power
tr: Güç

en: Audio Settings
tr: Ses Ayarları

en: Internet Settings
tr: İnternet Ayarları

en: Favorites
tr: Sık Kullanılanlar

en: Recent
tr: Son Kullanılan

en: Applications
tr: Uygulamalar

en: Games
tr: Oyunlar

en: Controller added: %1
tr: Kol eklendi: %1

en: Controller removed: %1
tr: Kol kaldırıldı: %1

en: Remote added: %1
tr: Kumanda eklendi: %1

en: Remote removed: %1
tr: Kumanda kaldırıldı: %1

en: System taking over controller input
tr: Sistem, kol/kumanda ile girişi devralıyor

en: Application taking over controller input
tr: Uygulama, kol/kumanda ile girişi devralıyor

[ctx: @info]
en: Plasma Bigscreen has enabled system-wide inhibition
tr: Plasma BüyükEkran, sistem genelinde engellemeyi etkinleştirdi

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
tr: Ara…
