plasma-bigscreen - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Connected
tr: Bağlı

en: IP Address Details
tr: IP Adresi Ayrıntıları

en: Network information
tr: Ağ bilgisi

en: Connect
tr: Bağlan

en: Disconnect
tr: Bağlantıyı Kes

en: Forget network
tr: Ağı Unut

en: Are you sure you want to forget the network %1?
tr: %1 ağını unutmak istediğinizden emin misiniz?

en: Network details
tr: Ağ ayrıntıları

en: Speed
tr: Hız

en: Network
tr: Ağ

en: Refresh
tr: Yenile

en: Connections
tr: Bağlantılar

en: Enter Password For %1
tr: %1 için Parolayı Gir

en: Password…
tr: Parola…

en: Cancel
tr: İptal
