plasma-bigscreen - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Jan
uk: січ

en: Feb
uk: лют

en: Mar
uk: бер

en: Apr
uk: кві

en: May
uk: тра

en: Jun
uk: чер

en: Jul
uk: лип

en: Aug
uk: сер

en: Sep
uk: вер

en: Oct
uk: жов

en: Nov
uk: лис

en: Dec
uk: гру

en: Time Display
uk: Показ часу

en: Timezone:
uk: Часовий пояс:

en: Set time automatically:
uk: Автоматичне встановлення часу:

en: Time
uk: Час

en: Date
uk: Дата

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
uk: Натисніть кнопку «[←] Назад», щоб повернутися до параметрів вигляду

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
uk: Натисніть кнопку «[←] Назад», щоб зберегти налаштування і повернутися до параметрів

en: Your local timezone is %1
uk: Вашим місцевим часовим поясом є %1

en: Exit
uk: Вийти
