plasma-bigscreen - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: The user agent to browse with.
uk: Агент користувача для навігації.

en: The name of the web app
uk: Назва вебпрограми

en: link of website to launch
uk: посилання на сайт, який слід відкрити

en: Webview
uk: Вебперегляд

en: Plasma Bigscreen Webapp runtime
uk: Середовище виконання вебпрограм для Плазми для великих екранів

en: © 2025 Plasma developers
uk: © Розробники Плазми, 2025

[ctx: @info:status]
en: Entered Full Screen mode
uk: Перехід у повноекранний режим

[ctx: @action:button]
en: Exit Full Screen (Esc)
uk: Вийти з повноекранного режиму (Esc)

[ctx: @action:inmenu]
en: Play
uk: Відтворити

[ctx: @action:inmenu]
en: Pause
uk: Пауза

[ctx: @action:inmenu]
en: Unmute
uk: Увімкнути звук

[ctx: @action:inmenu]
en: Mute
uk: Вимкнути звук

[ctx: @label]
en: Speed
uk: Швидкість

[ctx: @action:inmenu]
en: Loop
uk: Зациклити

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit Fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

[ctx: @action:inmenu]
en: Enter Fullscreen
uk: Повноекранний режим

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Controls
uk: Приховати керування

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Controls
uk: Показати керування

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Video
uk: Відкрити відео

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Audio
uk: Відкрити звукові дані

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Video in New Tab
uk: Відкрити відео у новій вкладці

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Audio in New Tab
uk: Відкрити звукові дані у новій вкладці

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Video
uk: Зберегти відеодані

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Video Link
uk: Копіювати посилання на відео

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Image
uk: Відкрити зображення

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Image in New Tab
uk: Відкрити зображення у новій вкладці

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Image
uk: Зберегти зображення

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Image
uk: Копіювати зображення

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Image Link
uk: Копіювати посилання на зображення

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link
uk: Відкрити посилання

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in New Window
uk: Відкрити посилання у новому вікні

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Link
uk: Зберегти посилання

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link
uk: Копіювати посилання

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
uk: Вирізати

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
uk: Вставити

en: Open
uk: Відкрити
