plasma-browser-integration - en to az translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
az: Bu tip fayllar kompüterinizə zərər verə bilər. Saxlamaq istəyirsinizsə, veb-bələdçi pəncərəsindən bu yükləməni qəbul edin.

en: Access denied.
az: Giriş Qadağandır.

en: Insufficient free space.
az: Boş yer kifayət deyil.

en: The file name you have chosen is too long.
az: Seçdiyiniz fayl adı çox uzundur.

en: The file is too large to be downloaded.
az: Yükləmək üçün bu fayl çox böyükdür.

en: The file possibly contains malicious contents.
az: Ola bilsin fayl zərərli tərkiblərdən ibarətdir

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
az: Müvəqqəti xəta baş verdi, lütfən bir az sonra cəhd edin.

en: A network error has occurred.
az: Şəbəkə xətası baş verdi,

en: The network operation timed out.
az: Şəbəkə əməliyyatı vaxtı başa çatdı.

en: The network connection has been lost.
az: Şəbəkə bağlantısı kəsildi

en: The server is no longer reachable.
az: Server artıq əlçatmazdır.

en: A server error has occurred.
az: Server xətası baş verdi

en: The server does not have the requested data.
az: Serverdə tələb olunan məlumatlar yoxdur.

en: The browser application closed unexpectedly.
az: Bələdçi tətbiqi gözlənilmədən bağlandı.

en: An unknown error occurred while downloading.
az: Yüklənmə zamanı naməlum xəta baş verdi

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
az: Yüklənir

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
az: Mənbə

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
az: Təyinat

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
az: Əlavə icazələr tələb edilir

en: Mute Tab
az: Vərəqdə səsi susdurmaq

en: Unmute Tab
az: Vərəqdə səsi açmaq
