plasma-browser-integration - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
bg: Този тип файл може да навреди на вашия компютър. Ако искате да го запазите, приемете това изтегляне от прозореца на браузъра.

en: Access denied.
bg: Отказан достъп.

en: Insufficient free space.
bg: Недостатъчно свободно място.

en: The file name you have chosen is too long.
bg: Избраното от вас име на файл е твърде дълго.

en: The file is too large to be downloaded.
bg: Файлът е твърде голям, за да бъде изтеглен.

en: The file possibly contains malicious contents.
bg: Файлът вероятно съдържа злонамерено съдържание.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
bg: Възникна временна грешка. Моля, опитайте отново по-късно.

en: A network error has occurred.
bg: Възникна грешка в мрежата.

en: The network operation timed out.
bg: Времето за изчакване на мрежовата операция е изтекло.

en: The network connection has been lost.
bg: Мрежовата връзка е загубена.

en: The server is no longer reachable.
bg: Сървърът вече не е достъпен.

en: A server error has occurred.
bg: Възникна грешка в сървъра.

en: The server does not have the requested data.
bg: Сървърът няма исканите данни.

en: The browser application closed unexpectedly.
bg: Приложението на браузъра се затвори неочаквано.

en: An unknown error occurred while downloading.
bg: При изтеглянето възникна неизвестна грешка.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
bg: Изтегляне

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
bg: Източник

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
bg: Дестинация

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
bg: Необходими са допълнителни разрешения

en: Mute Tab
bg: Изключване на звука

en: Unmute Tab
bg: Включване на звука
