plasma-browser-integration - en to ca@valencia translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
ca@valencia: Este tipus de fitxer pot malmetre l'ordinador. Si el voleu mantindre, accepteu esta baixada des de la finestra del navegador.

en: Access denied.
ca@valencia: S'ha denegat l'accés.

en: Insufficient free space.
ca@valencia: Espai lliure al disc insuficient.

en: The file name you have chosen is too long.
ca@valencia: El nom del fitxer que heu triat és massa llarg.

en: The file is too large to be downloaded.
ca@valencia: Este fitxer és massa gran per a baixar.

en: The file possibly contains malicious contents.
ca@valencia: El fitxer possiblement té contingut maliciós.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
ca@valencia: S'ha produït un error temporal. Intenteu-ho més tard.

en: A network error has occurred.
ca@valencia: S'ha produït un error de la xarxa.

en: The network operation timed out.
ca@valencia: L'operació de xarxa ha excedit el temps.

en: The network connection has been lost.
ca@valencia: S'ha perdut la connexió de xarxa.

en: The server is no longer reachable.
ca@valencia: Ja no es pot accedir al servidor.

en: A server error has occurred.
ca@valencia: S'ha produït un error del servidor.

en: The server does not have the requested data.
ca@valencia: El servidor no té les dades sol·licitades.

en: The browser application closed unexpectedly.
ca@valencia: L'aplicació d'explorador s'ha tancat inesperadament.

en: An unknown error occurred while downloading.
ca@valencia: S'ha produït un error desconegut en baixar.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
ca@valencia: S'està baixant

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
ca@valencia: Origen

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
ca@valencia: Destinació

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
ca@valencia: Es requerixen permisos addicionals

en: Mute Tab
ca@valencia: Silencia la pestanya

en: Unmute Tab
ca@valencia: Activa el so de la pestanya
