plasma-browser-integration - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Access denied.
cs: Přístup odmítnut.

en: Insufficient free space.
cs: Nedostatek volného místa.

en: The file name you have chosen is too long.
cs: Vybraný název souboru je příliš dlouhý.

en: The file is too large to be downloaded.
cs: Soubor je příliš velký pro stažení.

en: The file possibly contains malicious contents.
cs: Soubor možná obsahuje škodlivý obsah.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
cs: Došlo  k dočasné chybě. Prosím zkuste to později.

en: A network error has occurred.
cs: Došlo k chybě sítě.

en: The network operation timed out.
cs: Čas na síťovou operaci vypršel.

en: The network connection has been lost.
cs: Síťové spojení bylo ztraceno.

en: The server is no longer reachable.
cs: Server již není dosažitelný.

en: A server error has occurred.
cs: Došlo k chybě serveru.

en: The server does not have the requested data.
cs: Server nemá požadované data.

en: The browser application closed unexpectedly.
cs: Prohlížeč nečekaně skončil.

en: An unknown error occurred while downloading.
cs: Při stahování došlo k neznámé chybě.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
cs: Stahuji

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
cs: Zdroj

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
cs: Cíl

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
cs: Je potřeba další povolení

en: Mute Tab
cs: Ztlumit kartu

en: Unmute Tab
cs: Povolit zvuk na kartě
