plasma-browser-integration - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Access denied.
el: Άρνηση πρόσβασης.

en: Insufficient free space.
el: Ανεπαρκής ελεύθερος χώρος.

en: The file name you have chosen is too long.
el: Το όνομα αρχείου που επιλέξατε είναι πολύ μεγάλο.

en: The file is too large to be downloaded.
el: Το αρχείο είναι πολύ μεγάλο για λήψη.

en: The file possibly contains malicious contents.
el: Το αρχείο πιθανόν να περιέχει κακόβουλο περιεχόμενο.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
el: Παρουσιάστηκε ένα προσωρινό σφάλμα. Προσπαθήστε πάλι αργότερα.

en: A network error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα στο δίκτυο.

en: The network operation timed out.
el: Τέλος χρόνου της δικτυακής λειτουργίας.

en: The network connection has been lost.
el: Χάθηκε η σύνδεση με το δίκτυο.

en: The server is no longer reachable.
el: Ο εξυπηρετητής δεν είναι πλέον προσβάσιμος.

en: A server error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα στον εξυπηρετητή.

en: The server does not have the requested data.
el: Ο εξυπηρετητής δεν διαθέτει τα απαιτούμενα δεδομένα.

en: The browser application closed unexpectedly.
el: Η εφαρμογή του περιηγητή τερματίστηκε απρόσμενα.

en: An unknown error occurred while downloading.
el: Παρουσιάστηκε άγνωστο σφάλμα κατά τη λήψη.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
el: Λήψη

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
el: Πηγή

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
el: Προορισμός
