plasma-browser-integration - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
eo: Ĉi tiu tipo de dosiero povas damaĝi vian komputilon. Se vi volas konservi ĝin, akceptu ĉi tiun elŝuton de la retumila fenestro.

en: Access denied.
eo: Aliro malakceptita.

en: Insufficient free space.
eo: Nesufiĉa libera spaco.

en: The file name you have chosen is too long.
eo: La dosiernomo, kiun vi elektis, estas tro longa.

en: The file is too large to be downloaded.
eo: La dosiero estas tro granda por esti elŝutita.

en: The file possibly contains malicious contents.
eo: La dosiero eble enhavas malican enhavon.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
eo: Provizora eraro okazis. Bonvolu reprovi poste.

en: A network error has occurred.
eo: Reta eraro okazis.

en: The network operation timed out.
eo: La retfunkciado elĉerpiĝis.

en: The network connection has been lost.
eo: La retkonekto estas perdita.

en: The server is no longer reachable.
eo: La servilo ne plu estas atingebla.

en: A server error has occurred.
eo: Okazis servila eraro.

en: The server does not have the requested data.
eo: La servilo ne havas la petitajn datumojn.

en: The browser application closed unexpectedly.
eo: La retumila aplikaĵo fermiĝis neatendite.

en: An unknown error occurred while downloading.
eo: Nekonata eraro okazis dum elŝutado.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
eo: Elŝutante

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
eo: Fonto

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
eo: Celo

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
eo: Pliaj permesoj estas bezonataj

en: Unmute Tab
eo: Malmuti langeton
