plasma-browser-integration - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Access denied.
et: Juurdepääs keelatud.

en: Insufficient free space.
et: Vaba ruumi napib.

en: The file name you have chosen is too long.
et: Valitud failinimi on liiga pikk.

en: The file is too large to be downloaded.
et: Fail on allalaadimiseks liiga suur.

en: The file possibly contains malicious contents.
et: Fail võib sisaldada ohtlikku sisu.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
et: Tekki ajutine tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.

en: A network error has occurred.
et: Tekkis võrgutõrge.

en: The network operation timed out.
et: Võrgutoiming läks üle aja.

en: The network connection has been lost.
et: Võrguühendus kadus.

en: The server is no longer reachable.
et: Server ei ole enam kättesaadav.

en: A server error has occurred.
et: Tekkis serveri tõrge.

en: The server does not have the requested data.
et: Serveris ei ole nõutud andmeid.

en: The browser application closed unexpectedly.
et: Brauseri rakendus sulgus ootamatult.

en: An unknown error occurred while downloading.
et: Allalaadimisel tekkis tundmatu tõrge.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
et: Allalaadimine

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
et: Lähtekoht

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
et: Sihtkoht
