plasma-browser-integration - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
eu: Fitxategi mota honek zure ordenagailua kaltetu dezake. Hura mantendu nahi baduzu, onartu zama-jaitsiera hau arakatzailearen leihotik.

en: Access denied.
eu: Sarbidea ukatu da.

en: Insufficient free space.
eu: Leku nahikorik ez.

en: The file name you have chosen is too long.
eu: Hautatu duzun fitxategi-izena luzeegia da.

en: The file is too large to be downloaded.
eu: Fitxategia, jaisteko handiegia da.

en: The file possibly contains malicious contents.
eu: Fitxategiak beharbada eduki maltzurra du.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
eu: Behin-behineko errore bat gertatu da. Saiatu berriz beranduago.

en: A network error has occurred.
eu: Sareko arazo bat gertatu da.

en: The network operation timed out.
eu: Sareko eragiketak denbora-muga gainditu du.

en: The network connection has been lost.
eu: Sareko konexioa galdu da.

en: The server is no longer reachable.
eu: Zerbitzaria ezin da berriz atzitu.

en: A server error has occurred.
eu: Zerbitzariaren errore bat gertatu da.

en: The server does not have the requested data.
eu: Zerbitzariak ez dauka eskatutako daturik.

en: The browser application closed unexpectedly.
eu: Arakatzeko aplikazioa ustekabean itxi da.

en: An unknown error occurred while downloading.
eu: Errore ezezagun bat gertatu da jaitsi bitartean.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
eu: Jaisten

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
eu: Sorburua

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
eu: Helburua

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
eu: Baimen osagarriak behar dira

en: Mute Tab
eu: Isilarazi fitxa

en: Unmute Tab
eu: Ozendu fitxa
