plasma-browser-integration - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
fi: Tämän tyyppinen tiedosto voi vahingoittaa tietokonetta. Jos haluat säilyttää sen, hyväksy lataus selainikkunassa.

en: Access denied.
fi: Ei käyttöoikeutta.

en: Insufficient free space.
fi: Vapaa tila ei riitä.

en: The file name you have chosen is too long.
fi: Valitsemasi tiedostonimi on liian pitkä.

en: The file is too large to be downloaded.
fi: Tiedosto on liian suuri ladattavaksi.

en: The file possibly contains malicious contents.
fi: Tiedosto saattaa sisältää vahingollista sisältöä.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
fi: Sattui hetkellinen virhe. Yritä myöhemmin uudelleen.

en: A network error has occurred.
fi: Sattui verkkovirhe.

en: The network operation timed out.
fi: Verkkotoimenpide aikakatkaistiin.

en: The network connection has been lost.
fi: Verkkoyhteys menetettiin.

en: The server is no longer reachable.
fi: Palvelin ei ole enää tavoitettavissa.

en: A server error has occurred.
fi: Sattui palvelinvirhe.

en: The server does not have the requested data.
fi: Palvelimella ei ole pyydettyä tietoa.

en: The browser application closed unexpectedly.
fi: Selainsovellus sulkeutui odottamatta.

en: An unknown error occurred while downloading.
fi: Ladattaessa sattui tuntematon virhe.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
fi: Ladataan

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
fi: Lähde

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
fi: Kohde

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
fi: Lisäkäyttöoikeuksia vaaditaan

en: Mute Tab
fi: Vaimenna välilehti

en: Unmute Tab
fi: Poista välilehden vaimennus
