plasma-browser-integration - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
gl: Este tipo de ficheiro pode danar o seu computador. Se quere quedar con el, acepte esta descarga desde a xanela do navegador.

en: Access denied.
gl: Acceso denegado.

en: Insufficient free space.
gl: Espazo libre insuficiente.

en: The file name you have chosen is too long.
gl: O nome de ficheiro que escolleu é demasiado longo.

en: The file is too large to be downloaded.
gl: O ficheiro é grande de máis para descargalo.

en: The file possibly contains malicious contents.
gl: O ficheiro podería ter contido malicioso.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
gl: Produciuse un erro temporal. Inténteo de novo máis tarde.

en: A network error has occurred.
gl: Produciuse un erro de rede.

en: The network operation timed out.
gl: A operación de rede caducou.

en: The network connection has been lost.
gl: Perdeuse a conexión de rede.

en: The server is no longer reachable.
gl: Non é posíbel acadar o servidor.

en: A server error has occurred.
gl: Produciuse un erro de servidor.

en: The server does not have the requested data.
gl: O servidor non dispón dos datos solicitados.

en: The browser application closed unexpectedly.
gl: A aplicación de navegador pechouse inesperadamente.

en: An unknown error occurred while downloading.
gl: Produciuse un erro descoñecido ao descargar.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
gl: Descargando

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
gl: Orixe

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
gl: Destino

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
gl: Precísanse permisos adicionais

en: Mute Tab
gl: Silenciar o separador

en: Unmute Tab
gl: Activar o son do separador
