plasma-browser-integration - en to he translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
he: סוג כזה של קובץ יכול להזיק למחשב שלך. כדי לשמור אותו, יש לאשר את ההורדה הזאת מחלון הדפדפן.

en: Access denied.
he: הגישה נדחתה.

en: Insufficient free space.
he: אין מספיק מקום פנוי.

en: The file name you have chosen is too long.
he: שם הקובץ שבחרת ארוך מדי.

en: The file is too large to be downloaded.
he: הקובץ גדול מכדי שאפשר יהיה להוריד אותו.

en: The file possibly contains malicious contents.
he: נראה שתוכן הקובץ הוא זדוני.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
he: אירעה שגיאה זמנית. נא לנסות שוב מאוחר יותר.

en: A network error has occurred.
he: אירעה שגיאת רשת.

en: The network operation timed out.
he: הזמן שהוקצב לפעילות הרשת תם.

en: The network connection has been lost.
he: החיבור לרשת אבד.

en: The server is no longer reachable.
he: השרת אינו נגיש עוד.

en: A server error has occurred.
he: אירעה שגיאת שרת.

en: The server does not have the requested data.
he: בשרת אין את הנתונים המבוקשים.

en: The browser application closed unexpectedly.
he: יישום דפדפן נסגר במפתיע.

en: An unknown error occurred while downloading.
he: אירעה שגיאה בלתי ידועה בזמן ההורדה.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
he: הורדה

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
he: מקור

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
he: יעד

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
he: נדרשות הרשאות נוספות

en: Mute Tab
he: השתקת לשונית

en: Unmute Tab
he: ביטול השתקת לשונית
