plasma-browser-integration - en to ia translation catalogue (20 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
ia: Iste typo de file pote nocer a tu computator. si tu vole mentener lo, accepta iste discargamento ab le fenestra de navigator.

en: Access denied.
ia: Accesso negate.

en: Insufficient free space.
ia: Spatio libere insufficiente.

en: The file name you have chosen is too long.
ia: Le nomine de file que tu ha seligite es troppo longe.

en: The file is too large to be downloaded.
ia: Il file es troppo grande per esser discargate.

en: The file possibly contains malicious contents.
ia: Le file forsan contine contentos malevole.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
ia: Un error temporanee ha accadite, Pro favor tu essaya plus tarde.

en: A network error has occurred.
ia: Un error de rete ha accadite.

en: The network operation timed out.
ia: Le operation de rete expirava.

en: The network connection has been lost.
ia: Le connexion de rete ha essite perdite.

en: The server is no longer reachable.
ia: Le servitor non es plus attingibile.

en: A server error has occurred.
ia: Un error de servitor ha occurrite.

en: The server does not have the requested data.
ia: Le servitor non ha le datos requirite.

en: The browser application closed unexpectedly.
ia: Le application de navigator claudiva inexpectatemente.

en: An unknown error occurred while downloading.
ia: Un error incognite occurreva durante que on discargava.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
ia: Discargante

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
ia: Fonte

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
ia: Permissiones additional es requirite

en: Mute Tab
ia: Etiquetta de mute (silente)

en: Unmute Tab
ia: Etiquetta de non silente (unmute)
