plasma-browser-integration - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
ka: ამ ტიპის ფაილს თქვენი კომპიუტერის ვნება შეუძლია. თუ გნებავთ, შეინახოთ ის, დაეთანხმეთ გადმოწერას ბრაუზერის ფანჯრიდან.

en: Access denied.
ka: წვდომა აკრძალულია.

en: Insufficient free space.
ka: დისკზე არასაკმარისი ადგილია.

en: The file name you have chosen is too long.
ka: ფაილის არჩეული სახელი ძალიან გრძელია.

en: The file is too large to be downloaded.
ka: ფაილი გადმოსაწერად ძალიან დიდია.

en: The file possibly contains malicious contents.
ka: ფაილის შემცველობა დიდი ალბათობით საეჭვოა.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
ka: დროებითი შეცდომა. მოგვიანებით სცადეთ.

en: A network error has occurred.
ka: ქსელური შეცდომა.

en: The network operation timed out.
ka: ქსელური ოპერაციის ვადა გავიდა.

en: The network connection has been lost.
ka: ქსელური შეერთების შეცდომა.

en: The server is no longer reachable.
ka: სერვერი მიუწვდომელია.

en: A server error has occurred.
ka: სერვერის შეცდომა.

en: The server does not have the requested data.
ka: სერვერს მოთხოვნილი მონაცემები არ გააჩნია.

en: The browser application closed unexpectedly.
ka: ბრაუზერის აპლიკაცია მოულოდნელად დაიხურა.

en: An unknown error occurred while downloading.
ka: გადმოწერის უცნობი შეცდომა.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
ka: გადმოწერა

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
ka: წყარო

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
ka: დანიშნულება

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
ka: საჭიროა დამატებითი წვდომები

en: Mute Tab
ka: ჩანართის დადუმება

en: Unmute Tab
ka: ჩანართის დადუმების გამორთვა
