plasma-browser-integration - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
lt: Šio tipo failas gali pakenkti jūsų kompiuteriui. Jei norite failą pasilikti, priimkite šį atsiuntimą naršyklės lange.

en: Access denied.
lt: Prieiga negalima.

en: Insufficient free space.
lt: Trūksta laisvos vietos.

en: The file name you have chosen is too long.
lt: Jūsų pasirinktas failo pavadinimas yra per ilgas.

en: The file is too large to be downloaded.
lt: Failas yra per didelis, kad galėtų būti atsisiųstas.

en: The file possibly contains malicious contents.
lt: Gali būti, kad faile yra kenksmingo turinio.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
lt: Įvyko laikina klaida. Vėliau bandykite dar kartą.

en: A network error has occurred.
lt: Įvyko tinklo klaida.

en: The network operation timed out.
lt: Pasibaigė tinklo operacijai skirtas laikas.

en: The network connection has been lost.
lt: Nutrūko tinklo ryšys.

en: The server is no longer reachable.
lt: Serveris daugiau nebepasiekiamas.

en: A server error has occurred.
lt: Įvyko serverio klaida.

en: The server does not have the requested data.
lt: Serveryje nėra užklaustų duomenų.

en: The browser application closed unexpectedly.
lt: Naršyklės programa netikėtai užsivėrė.

en: An unknown error occurred while downloading.
lt: Atsisiunčiant, įvyko nežinoma klaida.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
lt: Atsisiunčiama

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
lt: Šaltinis

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
lt: Paskirties vieta

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
lt: Reikia papildomų leidimų

en: Mute Tab
lt: Nutildyti kortelę

en: Unmute Tab
lt: Įjungti kortelės garsą
