plasma-browser-integration - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
lv: Šāda veida datne var kaitēt jūsu datoram. Ja vēlaties to paturēt, pieņemiet no lejupielādi pārlūkprogrammas logā.

en: Access denied.
lv: Piekļuve liegta.

en: Insufficient free space.
lv: Nepietiek brīvas vietas.

en: The file name you have chosen is too long.
lv: Izvēlētais datnes nosaukums ir par garu.

en: The file is too large to be downloaded.
lv: Datne ir pārāk liela, lai to lejupielādētu.

en: The file possibly contains malicious contents.
lv: Šī datne var saturēt ļaunprātīgu informāciju

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
lv: Pārejoša kļūda. Mēģiniet vēlāk.

en: A network error has occurred.
lv: Tīkla kļūda.

en: The network operation timed out.
lv: Tīkla operatora noildze.

en: The network connection has been lost.
lv: Zaudēts tīkla savienojums.

en: The server is no longer reachable.
lv: Serveris vairs nav sasniedzams.

en: A server error has occurred.
lv: Servera kļūda

en: The server does not have the requested data.
lv: Serverim nav pieprasīto datu.

en: The browser application closed unexpectedly.
lv: Pārlūkprogramma negaidīti aizvērās.

en: An unknown error occurred while downloading.
lv: Nezināma kļūda lejupielādes laikā.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
lv: Lejupielādē

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
lv: Avots

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
lv: Galamērķis

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
lv: Nepieciešamas papildu atļaujas

en: Mute Tab
lv: Apklusināt cilni

en: Unmute Tab
lv: Atļaut cilnei skaņas
