plasma-browser-integration - en to nb translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
nb: Denne filtypen kan skade datamaskinen din. Hvis du vil beholde fila, godta nedlastningen fra nettleservinduet.

en: Access denied.
nb: Tilgang nektes.

en: Insufficient free space.
nb: Ikke nok ledig diskplass

en: The file name you have chosen is too long.
nb: Filnavnet du har valgt er for langt.

en: The file is too large to be downloaded.
nb: Fila er for stor til å kunne lastes ned.

en: The file possibly contains malicious contents.
nb: Fila inneholder mulig skadelig innhold.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
nb: Det oppstod en midlertidig feil. Prøv igjen senere.

en: A network error has occurred.
nb: Det oppstod en nettverksfeil.

en: The network operation timed out.
nb: Nettverksoperasjonen ble tidsavbrutt.

en: The network connection has been lost.
nb: Nettverksoperasjonen gikk tapt.

en: The server is no longer reachable.
nb: Tjeneren kan ikke lengre nås.

en: A server error has occurred.
nb: Det oppstod en tjenerfeil.

en: The server does not have the requested data.
nb: Tjeneren har ikke de forespurte dataene.

en: The browser application closed unexpectedly.
nb: Nettleseren ble uventet lukket.

en: An unknown error occurred while downloading.
nb: Det oppstod en ukjent feil ved nedlasting.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
nb: Laster ned

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
nb: Kilde

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
nb: Mål

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
nb: Krever utvidet tillatelse

en: Mute Tab
nb: Demp fanelyd

en: Unmute Tab
nb: Opphev lyddemping
