plasma-browser-integration - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
nn: Denne filtypen kan skada datamaskina di. Viss du vil behalda fila, godta nedlastinga frå nettlesarvindauget.

en: Access denied.
nn: Nekta tilgang.

en: Insufficient free space.
nn: Ikkje nok ledig diskplass.

en: The file name you have chosen is too long.
nn: Filnamnet du valte er for langt.

en: The file is too large to be downloaded.
nn: Fila er for stor til å kunne lastast ned.

en: The file possibly contains malicious contents.
nn: Fila inneheld mogleg skadeleg innhald.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
nn: Det oppstod ein mellombels feil. Prøv igjen seinare.

en: A network error has occurred.
nn: Det oppstod ein nettverksfeil.

en: The network operation timed out.
nn: Nettverksoperasjonen vart tidsavbroten.

en: The network connection has been lost.
nn: Nettverksoperasjonen gjekk tapt.

en: The server is no longer reachable.
nn: Tenaren kan ikkje lenger nåast.

en: A server error has occurred.
nn: Det oppstod ein tenarfeil.

en: The server does not have the requested data.
nn: Tenaren har ikkje dei førespurde dataa.

en: The browser application closed unexpectedly.
nn: Nettlesaren vart uventa lukka.

en: An unknown error occurred while downloading.
nn: Det oppstod ein ukjend feil ved nedlasting.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
nn: Lastar ned

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
nn: Kjelde

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
nn: Mål

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
nn: Krev utvida løyve

en: Mute Tab
nn: Demp fanelyd

en: Unmute Tab
nn: Opphev lyddemping
