plasma-browser-integration - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
pl: Ten rodzaj pliku może zaszkodzić twojemu komputerowi. Jeśli chcesz go zachować, to potwierdź pobieranie z okna przeglądarki.

en: Access denied.
pl: Odmówiono dostępu.

en: Insufficient free space.
pl: Brak wystarczającej przestrzeni na dysku.

en: The file name you have chosen is too long.
pl: Nadana nazwa pliku jest zbyt długa.

en: The file is too large to be downloaded.
pl: Plik jest zbyt duży, aby go pobrać.

en: The file possibly contains malicious contents.
pl: Plik prawdopodobnie zawiera szkodliwą treść.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
pl: Wystąpił tymczasowy błąd. Spróbuj ponownie.

en: A network error has occurred.
pl: Wystąpił błąd sieci.

en: The network operation timed out.
pl: Upłynął czas oczekiwania na sieć.

en: The network connection has been lost.
pl: Połączenie sieciowe zostało utracone.

en: The server is no longer reachable.
pl: Serwer nie jest już osiągalny.

en: A server error has occurred.
pl: Wystąpił błąd serwera.

en: The server does not have the requested data.
pl: Serwer nie ma żądanych danych.

en: The browser application closed unexpectedly.
pl: Aplikacja przeglądarki została nieoczekiwanie zamknięta.

en: An unknown error occurred while downloading.
pl: Nieznany błąd podczas pobierania.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
pl: Pobieranie

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
pl: Miejsce źródłowe

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
pl: Miejsce docelowe

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
pl: Wymagane dodatkowe uprawnienia

en: Mute Tab
pl: Wycisz kartę

en: Unmute Tab
pl: Włącz dźwięk karty
