plasma-browser-integration - en to sa translation catalogue (20 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
sa: एतादृशी सञ्चिका भवतः सङ्गणकस्य हानिं कर्तुं शक्नोति । यदि भवान् तत् स्थापयितुम् इच्छति तर्हि ब्राउजर् विण्डोतः एतत् डाउनलोड् स्वीकुरुत ।

en: Access denied.
sa: प्रवेशः अङ्गीकृतः।

en: Insufficient free space.
sa: अपर्याप्त मुक्तस्थानं।

en: The file name you have chosen is too long.
sa: भवता चितं सञ्चिकानाम अतिदीर्घम् अस्ति ।

en: The file is too large to be downloaded.
sa: सञ्चिका अतीव विशाला अस्ति यत् अवतरणं कर्तुं न शक्यते ।

en: The file possibly contains malicious contents.
sa: सञ्चिकायां सम्भवतः दुर्भावनापूर्णसामग्रीः सन्ति ।

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
sa: अस्थायी दोषः अभवत् । कृपया पश्चात् पुनः प्रयासं कुर्वन्तु।

en: A network error has occurred.
sa: जालदोषः अभवत् ।

en: The network operation timed out.
sa: जालसञ्चालनस्य समयः समाप्तः ।

en: The network connection has been lost.
sa: जालसंयोजनं नष्टम् अस्ति।

en: The server is no longer reachable.
sa: सर्वरः इदानीं न प्राप्यते ।

en: A server error has occurred.
sa: सर्वरदोषः अभवत् ।

en: The server does not have the requested data.
sa: सर्वरे अनुरोधितं दत्तांशं नास्ति ।

en: The browser application closed unexpectedly.
sa: ब्राउजर्-अनुप्रयोगः अप्रत्याशितरूपेण बन्दः अभवत् ।

en: An unknown error occurred while downloading.
sa: अवतरणं कुर्वन् अज्ञातदोषः अभवत् ।

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
sa: डाउनलोड् करणम्

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
sa: स्रोतः

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
sa: गन्तव्य

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
sa: अतिरिक्ताः अनुमतिः आवश्यकाः सन्ति

en: Unmute Tab
sa: अप्रसन्नता टब
