plasma-browser-integration - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
sl: Ta vrsta datoteke lahko škodi vašemu računalniku. Če jo želite obdržati, sprejmite ta prenos iz brskalnikovega okna.

en: Access denied.
sl: Dostop zavrnjen.

en: Insufficient free space.
sl: Premalo prostega prostora.

en: The file name you have chosen is too long.
sl: Izbrano ime datoteke je predolgo.

en: The file is too large to be downloaded.
sl: Datoteka je prevelika za prenos.

en: The file possibly contains malicious contents.
sl: Datoteka morda vsebuje škodljivo vsebino.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
sl: Prišlo je do začasne napake. Poskusite ponovno kasneje.

en: A network error has occurred.
sl: Prišlo je do napake na omrežju.

en: The network operation timed out.
sl: Opravilo na omrežju je trajalo predlogo.

en: The network connection has been lost.
sl: Povezava z omrežjem je bila izgubljena.

en: The server is no longer reachable.
sl: Strežnik ni več dosegljiv.

en: A server error has occurred.
sl: Prišlo je do napake na strežniku.

en: The server does not have the requested data.
sl: Strežnik nima zahtevanih podatkov.

en: The browser application closed unexpectedly.
sl: Brskalnik je ne nepričakovano zaprl.

en: An unknown error occurred while downloading.
sl: Pri prenosu datoteke je prišlo do neznane napake.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
sl: Prenašam

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
sl: Vir

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
sl: Cilj

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
sl: Zahtevana so dodatna dovoljenja

en: Mute Tab
sl: Izklopi zvok zavihku

en: Unmute Tab
sl: Vklopi zvok zavihku
