plasma-browser-integration - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: This type of file can harm your computer. If you want to keep it, accept this download from the browser window.
sv: Den här sortens fil kan skada datorn. Om du vill behålla den, acceptera nerladdningen från webbläsarfönstret.

en: Access denied.
sv: Åtkomst nekas.

en: Insufficient free space.
sv: Otillräckligt ledigt utrymme.

en: The file name you have chosen is too long.
sv: Filnamnet du har valt är för långt.

en: The file is too large to be downloaded.
sv: Filen är för stor för att laddas ner.

en: The file possibly contains malicious contents.
sv: Filen innehåller möjligen skadligt innehåll.

en: A temporary error has occurred. Please try again later.
sv: Ett tillfälligt fel har inträffat. Försök igen senare.

en: A network error has occurred.
sv: Ett nätverksfel har inträffat.

en: The network operation timed out.
sv: Nätverksåtgärden överskred tidsgräns.

en: The network connection has been lost.
sv: Nätverksanslutningen har förlorats.

en: The server is no longer reachable.
sv: Servern kan inte längre nås.

en: A server error has occurred.
sv: Ett serverfel har inträffat.

en: The server does not have the requested data.
sv: Servern har inte begärd data.

en: The browser application closed unexpectedly.
sv: Webbläsarprogrammet stängdes oväntat.

en: An unknown error occurred while downloading.
sv: Ett okänt fel inträffade under nerladdning.

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
sv: Laddar ner

[ctx: The URL being downloaded]
en: Source
sv: Källa

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
sv: Mål

[ctx: Dummy search result]
en: Additional permissions are required
sv: Ytterligare rättigheter krävs

en: Mute Tab
sv: Tysta flik

en: Unmute Tab
sv: Tysta inte flik
